Zwyci?stwo dziewcz?t w turnieju towarzyskim i cenne do?wiadczenie
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
Zwyci?stwo dziewcz?t w turnieju towarzyskim i cenne do?wiadczenie
piątek, 18 stycznia 2013 19:00

W ubieg?y pi?tek mia? miejsce turniej pi?ki siatkowej, w ktrej udzia? bra?y juniorki UKS Mikolo Sok?ka.

W ubieg?y pi?tek (09.11.2012) dziewcz?ta z klubu UKS Mikolo Sok?ka (rocznik 1997-1999) bra?y udzia? w towarzyskim turnieju siatkwki o puchar wjta gminy Suwa?ki i w nim zwyci??y?y. Ponadto wczoraj (16.09.2012) dziewczyny przegra?y 0:3 w rozgrywkach o mistrzostwo wojewdztwa ze starszym rocznikiem.

Na pewno ogromne gratulacje nale?? si? zawodniczkom Mikolo, ktre wygra?y turniej, w ktrym bra?o udzia? siedem zespo?w. W meczu o fina? zwyci??yli?my z Salos'em E?k 2-0, a w finale pokonali?my ZS 10 Suwa?ki rwnie? 2-0. Najlepsz? zawodniczk? turnieju zosta?a wybrana Kinga Garkowska, ktra w fina?owym meczu w ko?cwce zarwno pierwszego jak i drugiego seta wspania?? zagrywk? zapewni?a nam zwyci?stwo.

Drug? informacj? jest to, ?e dziewczyny z Sok?ki prbowa?y rwnie? swoich si? w regionalnym turnieju w kategorii kadetek, gdzie niestety przegra?y. Jedyne co mo?na powiedzie? na ich usprawiedliwienie jest to, ?e przeciwniczki by?y o dwa lata starsze, a sam udzia? w tych rozgrywkach jest poligonem do?wiadczalnym i mo?liwo?ci? ogrania naszych zawodniczek. Jednak nale?y si? na pewno pochwa?a za zaanga?owanie i wol? walki.

Ju? dzisiaj dziewcz?ta z rocznika 2000 wyje?d?aj? na oglnopolski turniej towarzyski o Puchar Prezydenta Bia?egostoku do Szko?y Podstawowej numer 21 w Bia?ymstoku.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj si? z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szk?
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sok?ka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl