Zwycięstwo dziewcząt w turnieju towarzyskim i cenne doświadczenie
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Zwycięstwo dziewcząt w turnieju towarzyskim i cenne doświadczenie
piątek, 18 stycznia 2013 19:00

W ubiegły piątek miał miejsce turniej piłki siatkowej, w której udział brały juniorki UKS Mikolo Sokółka.

W ubiegły piątek (09.11.2012) dziewczęta z klubu UKS Mikolo Sokółka (rocznik 1997-1999) brały udział w towarzyskim turnieju siatkówki o puchar wójta gminy Suwałki i w nim zwyciężyły. Ponadto wczoraj (16.09.2012) dziewczyny przegrały 0:3 w rozgrywkach o mistrzostwo województwa ze starszym rocznikiem.

Na pewno ogromne gratulacje należą się zawodniczkom Mikolo, które wygrały turniej, w którym brało udział siedem zespołów. W meczu o finał zwyciężyliśmy z Salos'em Ełk 2-0, a w finale pokonaliśmy ZS 10 Suwałki również 2-0. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Kinga Garkowska, która w finałowym meczu w końcówce zarówno pierwszego jak i drugiego seta wspaniałą zagrywką zapewniła nam zwycięstwo.

Drugą informacją jest to, że dziewczyny z Sokółki próbowały również swoich sił w regionalnym turnieju w kategorii kadetek, gdzie niestety przegrały. Jedyne co można powiedzieć na ich usprawiedliwienie jest to, że przeciwniczki były o dwa lata starsze, a sam udział w tych rozgrywkach jest poligonem doświadczalnym i możliwością ogrania naszych zawodniczek. Jednak należy się na pewno pochwała za zaangażowanie i wolę walki.

Już dzisiaj dziewczęta z rocznika 2000 wyjeżdżają na ogólnopolski turniej towarzyski o Puchar Prezydenta Białegostoku do Szkoły Podstawowej numer 21 w Białymstoku.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl