Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Sokółki
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Sokółki
poniedziałek, 04 listopada 2013 14:14

W najbliższą sobotę Uczniowski Klub Sportowy Mikolo Sokółka organizuje turniej siatkówki dziewcząt (rocznik 1997 i młodsze) o Puchar Burmistrza Sokółki z okazji Święta Niepodległości. Start o godzinie 10:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych przy ulicy Szkolnej 2 w Sokółce.


Drużyny, które potwierdziły udział w zawodach: UKS Mikolo Sokółka, UKS Danex Siemiatycze, UKS Akademia Siatkówki Łapy. Pod znakiem zapytania stoi udział w turnieju drużyny UKS Sprint Płociczno-Tartak. Dzisiaj klub powinien dać odpowiedź, a jeśli odmówią to w ich miejsce zostanie zaproszona inna drużyna.

Ponadto już w najbliższą środę nasze dziewczyny rozegrają sparing z drużyną BAS Białystok. Sparing i turniej towarzyski to ostatnie sprawdziany przed rozgrywkami mistrzostw województwa w kategorii kadetek. 17 listopada czeka nas pierwszy mecz z drużyną Orłów Suwałki. Przed nami trudne zadanie, ponieważ skład naszej drużyny w większości składa się z dziewcząt z roczników 1998 i 1999 (tylko jedna dziewczyna z rocznika 1997).

Już niedługo zapraszamy na relację z tego meczu!

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl