Kadetki: Mikolo - Polonia 0:3
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Kadetki: Mikolo - Polonia 0:3
piątek, 06 grudnia 2013 14:58

W niedziel? 1 grudnia dru?yna kadetek UKS Mikolo Sok?ka w ramach wojewdzkiej ligi podejmowa?a dru?yn? AS Polonia Raczki.


By?a to ju? trzecia kolejka. W pierwszej z nich sok?czanki pokona?y na wyje?dzie Or?y Suwa?ki 0:3, za? w drugiej pauzowa?y.


Przeciwniczki od pocz?tku wykorzystywa?y atuty lepszych warunkw fizycznych oraz umiej?tno?ci techniczne. Dziewcz?ta z naszego klubu przyst?pi?y do meczu bardzo zmobilizowane, podj??y walk?. Ka?dy z trzech setw tego spotkania mia? podobny przebieg, wyrwnany pocz?tek, a nast?pnie wypracowanie i utrzymanie przewagi przez dru?yn? Polonii. Nasze zawodniczki mia?y problemy z dok?adnym przyj?ciem zagrywki, co w konsekwencji utrudnia?o wyprowadzenie skutecznych akcji.

Dobrze blokuj?ce i broni?ce zawodniczki go?ci skutecznie utrudnia?y naszym zawodniczkom zdobywanie punktw w ataku. Dla porwnania przy ni?szym bloku i s?abszej obronie w meczu z Or?ami Suwa?ki nasze siatkarki ko?czy?y swoje ataki na wysokim procencie skuteczno?ci.

Mecz zako?czy? si? zas?u?onym wynikiem 3:0 dla go?ci.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj si? z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szk?
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sok?ka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl