Udany pocz?tek sezonu. Mikolo - Start 3:1!
niedziela, 11 pa┼║dziernika 2015 18:58

UKS Mikolo Sokˇ?ka udanie zainaugurowa?o rozgrywki III ligi w tym sezonie. W niedzielne popo?udnie sokˇ?czanie pewnie pokonali dru?yn? Startu Szepietowo 3:1 (24:26, 25:17, 25:19, 25:12).

Mecz nie zacz?? si? dla nas dobrze. W pierwszym secie minimalnie, bo dwoma punktami ulegli?my dru?ynie go?ci. Przegrywali?my 0:1 maj?c problemy g?ˇwnie z przyj?ciem zagrywki. Drugi set to jednak prze?amanie dru?yny Mikolo - oswojenie si? z pi?k?, wi?ksza koncentracja i poprawa gry w ataku. Od tego momentu do ko?ca spotkania nie oddali?my ju? inicjatywy dru?ynie z Szepietowa, wygrywaj?c nast?pne sety z wysok? przewag?. Ostateczny wynik to 3:1 dla gospodarzy.

Szkoda przegranego seta, poniewa? rywale nie postawili nam wysoko poprzeczki. Wida? za?, ?e to dopiero pocz?tek sezonu. Przed dru?yn? z Sokˇ?ki jeszcze du?o pracy, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. Ogranie jest coraz wi?ksze i mamy nadziej?, ?e na najbli?szym spotkaniu zagramy jeszcze bardziej efektywniej. Tym samym bardzo serdecznie dzi?kujemy wszystkim kibicom, ktˇrzy wspierali nasz? dru?yn? podczas meczu ze Startem Szepietowo i mamy nadziej?, ?e mi?o sp?dzili?cie czas!

UKS Mikolo Sokˇ?ka - UKS Start Szepietowo 3:1
I set: 24:26
II set: 25:17
III set: 25:19
IV set: 25:12