W niedziel? do Grajewa po kolejne punkty
Zajrzyj rĂłwnieĹĽ na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
W niedziel? do Grajewa po kolejne punkty
piÄ…tek, 06 listopada 2015 17:46

W niedziel? 8 listopada, siatkarze UKS Mikolo Sokó?ka w ramach 3. kolejki III ligi pojad? do Grajewa, gdzie podejm? tamtejszy Mlekpol MOSiR. Pocz?tek wyjazdowego spotkania o godzinie 16:00.

Nasi najbli?sze rywale po niezbyt udanym pocz?tku sezonu i przegranej u siebie z LUKS Biebrza Lipsk, w drugiej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym MKS Ruch Wysokie Mazowieckie i obecnie plasuj? si? na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów na koncie. Sokó?czanie natomiast w dwóch meczach ligowych odnie?li dwa zwyci?stwa (ze Startem Szepietowo i z drugim zespo?em Centrum Augustów) i z kompletem punktów liderujemy w tabeli III ligi. Dla Mikolo b?dzie to pierwsza wyjazdowa ligowa potyczka w tym sezonie, dlatego trzymajmy kciuki za naszych zawodników, aby w niedzielne popo?udnie do Sokó?ki wracali jako zwyci?zcy.


Mlekpol MOSiR Grajewo - UKS Mikolo Sokó?ka
Niedziela, 8 listopada, 16:00
Hala sportowa przy ul. Stra?ackiej 2, Grajewo.

TABELA III LIGI - TUTAJ
TERMINARZ III LIGI - TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 11 goĹ›ci 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj si? z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkó?
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokó?ka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl