W niedzielę do Grajewa po kolejne punkty
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
W niedzielę do Grajewa po kolejne punkty
piątek, 06 listopada 2015 17:46

W niedzielę 8 listopada, siatkarze UKS Mikolo Sokółka w ramach 3. kolejki III ligi pojadą do Grajewa, gdzie podejmą tamtejszy Mlekpol MOSiR. Początek wyjazdowego spotkania o godzinie 16:00.

Nasi najbliższe rywale po niezbyt udanym początku sezonu i przegranej u siebie z LUKS Biebrza Lipsk, w drugiej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym MKS Ruch Wysokie Mazowieckie i obecnie plasują się na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów na koncie. Sokółczanie natomiast w dwóch meczach ligowych odnieśli dwa zwycięstwa (ze Startem Szepietowo i z drugim zespołem Centrum Augustów) i z kompletem punktów liderujemy w tabeli III ligi. Dla Mikolo będzie to pierwsza wyjazdowa ligowa potyczka w tym sezonie, dlatego trzymajmy kciuki za naszych zawodników, aby w niedzielne popołudnie do Sokółki wracali jako zwycięzcy.


Mlekpol MOSiR Grajewo - UKS Mikolo Sokółka
Niedziela, 8 listopada, 16:00
Hala sportowa przy ul. Strażackiej 2, Grajewo.

TABELA III LIGI - TUTAJ
TERMINARZ III LIGI - TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl