Siatkarze z liceum na turnieju w Białymstoku [GALERIA]
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Siatkarze z liceum na turnieju w Białymstoku [GALERIA]
sobota, 27 lutego 2016 18:49

Dwa kolejne spotkania rozegrali siatkarze z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce w ramach II ligi wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się 18 lutego w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

W pierwszym meczu zespół LO Sokółka pokonał Zespół Szkół Rolniczych Ostrożany 2:0, w drugim przegrał 1:2 z Zespołem Szkół z Michałowa.

- Nasi siatkarze zagrali bardzo dobrze w pierwszym meczu. Na pochwałę zasługuje cały zespół. Funkcjonowały wszystkie elementy, a to przełożyło się na wysoką wygraną, w dobrej, sportowej atmosferze. Niestety gorzej wypadliśmy w drugim spotkaniu z teoretycznie łatwiejszym zespołem - mówi Stanisław Marchiel, trener drużyny. Zaczęliśmy popełniać dużo prostych błędów, doprowadzając do wyrównanych końcówek, a w nich więcej zimnej krwi mieli przeciwnicy. Niemniej jednak 4 punkty na wyjeździe to też dobry wynik.

Aktualnie zespół jest na 3 miejscu w tabeli II ligi. Aby awansować do I ligi trzeba będzie wygrać 2 najbliższe mecze. I taki mamy cel na ostatni w tym roku szkolnym turniej. Odbędzie się on w marcu - w Wysokim Mazowieckim.

Skład zespołu:
Paweł Ignatowicz - kapitan (III d), Łukasz Puszko (III d), Karol Zielenkiewicz (III d), Marcin Błahuszewski (III c), Adrian Bierko (III b), Radek Skolmowski (II d), Mateusz Harasimowicz (II b), Mateusz Maliszewski (II c), Karol Woronowicz (II b), Maciej Kułak (I d).

Opiekunowie:
Krystyna Możejko - Andryszczyk, Stanisław Marchiel.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl