GALERIA ZDJĘĆ: Awans siatkarek sokólskiego liceum do I ligi!
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
GALERIA ZDJĘĆ: Awans siatkarek sokólskiego liceum do I ligi!
poniedziałek, 29 lutego 2016 19:05

"Nie było łatwo, ale było warto". Awans siatkarek Zespołu Szkół do I ligi siatkówki szkół ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego!

Siatkarki Zespołu Szkół w Sokółce w lutym rozegrały dwa turnieje - w Łomży i Kolnie. Przeciwniczkami naszej drużyny w pierwszym turnieju, który został rozegrany 11 lutego 2016 roku były reprezentacje ZSWiO 7 Łomża oraz II LO Łomża. Nasze dziewczyny pokonały obie drużyny:

ZS Sokółka - ZSWiO 7 Łomża 2:0 (25:19, 25:22)
ZS Sokółka - II LO Łomża 2:1 (12:25, 25:22, 15:11)

Drugi turniej odbył się w Kolnie 17 lutego 2016 roku - z ZS 2 Grajewo oraz ZSP Kolno. Nasza reprezentacja po zaciętych meczach wygrała oba spotkania.

ZS Sokółka - ZS 2 Grajewo 2:0 (25:21, 25:13)
ZS Sokółka ZSP Kolno 2:1 (25:21, 20:25, 15:4)

Z dwóch turniejów nasza reprezentacja przywiozła po 5 punktów do łącznej punktacji drużynowej.

26 lutego 2016 roku ukazały się oficjalne wyniki na stronie PWSZS. Miło nam poinformować, że reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół w Sokółce sezon 2015/2016 zakończyła awansem do I Ligi Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego z I miejsca i w sezonie 2016/2017 rozpocznie walkę w I Lidze.

Skład drużyny: Karolina Krawiel - kapitan, Karolina Sitko, Justyna Woronko, Urszula Głódź, Kinga Jaroszewicz, Patrycja Kułak, Natalia Borys, Anna Turko, Izabela Szoda, Justyna Kozłowska, Gabriela Hołubowicz, Kinga Garkowska, Klaudia Kowalewska, Natalia Głódź, Angelika Babynko, Urszula Sklepkowska.

Całej drużynie serdecznie gratulujemy :)

„Siatkówka to nie tylko gra
to również uzależnienie i styl życia”

 

Bożena Marcińczyk,
nauczyciel wychowania fizycznego.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl