Jedziemy na bara?e!!!
Zajrzyj rĂłwnieĹĽ na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Jedziemy na bara?e!!!
poniedziałek, 07 marca 2016 18:39

Zwyci?stwem 3:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie zapewnili?my sobie drugie miejsce w tabeli, co oznacza ?e na prze?omie kwietnia i maja zagramy mecze bara?owe o wej?cie do II ligi.

- Wygrali?my. Niestety po s?abym widowisku. Chyba liczba kibiców nas troch? zaskoczy?a i ta ?wiadomo??, ?e ju? jeste?my w bara?ach i mamy zapewnione drugie miejsce w lidze. To g?ównie wp?yn??o na poziom dzisiejszego meczu. Przyj?cie by?o, brakowa?o nieco sko?czenia w ataku - powiedzia? po meczu trener UKS Mikolo Sokó?ka, Maciej Czajka.

Samo spotkanie mia?o wyj?tkowy charakter, poniewa? przed spotkaniem, a tak?e w przerwach mi?dzy setami zosta?y wr?czone pami?tkowe medale, statuetki oraz dyplomy dla osób zwi?zanych z naszym klubem.

Na trybunach mogli?my zobaczy? licznie zgromadzon? publiczno??, a tak?e zaproszonych go?ci specjalnych, mi?dzy innymi Starost? Sokólskiego - Pana Piotra Re?ko, burmistrz Sokó?ki - Pani? Ew? Kulikowsk?, czy te? dyrektor Zespo?u Szkó? w Sokó?ce - Pani? Iwon? Grzybowsk?. Wszystkim przyby?ym dzi?kujemy za wsparcie!

UKS Mikolo Sokó?ka zaj??o drugie miejsce w tabeli (tu? za LUKS Biebrz? Lipsk), co oznacza, ?e pó?fina?owe mecze bara?owe, które odb?d? si? 29 kwietnia - 1 maja 2016 roku zagramy na wyje?dzie. Gospodarzem turnieju b?dzie zwyci?zca rozgrywek województwa ?ódzkiego. W turnieju pó?fina?owym zagraj? cztery dru?yny: zwyci?zca województwa ?ódzkiego, zwyci?zca województwa mazowieckiego, druga dru?yna województwa warmi?sko-mazurskiego oraz druga dru?yna z Podlasia, czyli sokó?czanie.

UKS Mikolo Sokó?ka - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1.

Zapis video z meczu dost?pny jest - tutaj.

?ród?o: w?asne, cytat: isokolka.eu

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 9 goĹ›ci 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj si? z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkó?
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokó?ka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl