Jedziemy na baraże!!!
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
Jedziemy na baraże!!!
poniedziałek, 07 marca 2016 18:39

Zwycięstwem 3:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie zapewniliśmy sobie drugie miejsce w tabeli, co oznacza że na przełomie kwietnia i maja zagramy mecze barażowe o wejście do II ligi.

- Wygraliśmy. Niestety po słabym widowisku. Chyba liczba kibiców nas trochę zaskoczyła i ta świadomość, że już jesteśmy w barażach i mamy zapewnione drugie miejsce w lidze. To głównie wpłynęło na poziom dzisiejszego meczu. Przyjęcie było, brakowało nieco skończenia w ataku - powiedział po meczu trener UKS Mikolo Sokółka, Maciej Czajka.

Samo spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ przed spotkaniem, a także w przerwach między setami zostały wręczone pamiątkowe medale, statuetki oraz dyplomy dla osób związanych z naszym klubem.

Na trybunach mogliśmy zobaczyć licznie zgromadzoną publiczność, a także zaproszonych gości specjalnych, między innymi Starostę Sokólskiego - Pana Piotra Rećko, burmistrz Sokółki - Panią Ewę Kulikowską, czy też dyrektor Zespołu Szkół w Sokółce - Panią Iwonę Grzybowską. Wszystkim przybyłym dziękujemy za wsparcie!

UKS Mikolo Sokółka zajęło drugie miejsce w tabeli (tuż za LUKS Biebrzą Lipsk), co oznacza, że półfinałowe mecze barażowe, które odbędą się 29 kwietnia - 1 maja 2016 roku zagramy na wyjeździe. Gospodarzem turnieju będzie zwycięzca rozgrywek województwa łódzkiego. W turnieju półfinałowym zagrają cztery drużyny: zwycięzca województwa łódzkiego, zwycięzca województwa mazowieckiego, druga drużyna województwa warmińsko-mazurskiego oraz druga drużyna z Podlasia, czyli sokółczanie.

UKS Mikolo Sokółka - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1.

Zapis video z meczu dostępny jest - tutaj.

źródło: własne, cytat: isokolka.eu

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl