BARAŻE 2016. Relacja i galeria zdjęć z turnieju o II ligę!
Zajrzyj również na www.fb.com/MikoloSokolka
www.MikoloSokolka.pl
BARAŻE 2016. Relacja i galeria zdjęć z turnieju o II ligę!
środa, 04 maja 2016 19:24

Od 29 kwietnia do 1 maja w Sieradzu odbył się turniej półfinałowy o awans do drugiej ligi siatkówki mężczyzn. W zawodach wzięli udział siatkarze UKS Mikolo Sokółka.


Ich rywalem były zespoły: KKS Kozienice, Siatkarz Wieluń oraz gospodarz -ULKS Sieradz. Dwie najlepsze drużyny zapewniły sobie udział w turnieju finałowym, którego zwycięzca awansuje do II ligi. Mimo zaangażowania i waleczności nasi siatkarze musieli uznać wyższość rywali przegrywając z poszczególnymi zespołami 0:3. Ostatecznie turniej wygrał KKS Kozienice, który w finale pokonał ULKS Sierad 3:0. Te dwa zespoły zatem wezmą udział w turnieju finałowym.

- Nasz zespół grał z dużym zaangażowaniem, często prowadząc równorzędną walkę. Jednak nasze argumenty były niewystarczające aby pokonać bardziej doświadczone zespoły - mówi Stanisław Marchiel, prezes UKS Mikolo Sokółka. Drużyny, które uczestniczyły w turnieju prezentowały nie tylko wyższy poziom sportowy, ale również finansowy i organizacyjny. Rywalizowaliśmy z zespołami, których fundamenty to siatkarze z doświadczeniem drugoligowym, pochodzący z różnych stron Polski. Możliwości finansowe i organizacyjne  tych klubów są nieporównywalne z naszymi. Dlatego mimo trzech przegranych uważam, iż udział w turnieju był cennym doświadczeniem. Za ten udział dziękuję trenerowi i zawodnikom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu - dodaje Prezes.

Cały turniej był uwieńczeniem bardzo dobrego sezonu w wykonaniu sokólskich siatkarzy, za co im bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za znakomite emocje! Do zobaczenia na trzecioligowych meczach już w następnym sezonie!

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tabela III liga

Terminarz III liga

Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Mikolo na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Siedziba Klubu

Hala Sportowa przy Zespole Szkół
ul. Mickiewicza 11,
16-100 Sokółka

Kontakt

klub@mikolosokolka.pl
redakcja@mikolosokolka.pl